UA-189053698-1

 Augalus pristatome per 1-3 d.d.

Mini vaismedžiai

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
rating

Mini persikas Honey gold

Aprašymas: Ši veislė kalba pati už save, saldūs, kaip medus, sultingi su tamsiai geltona šiek tiek raudona minkšta odele vaisiai. Gausiai dera, ir neužima daug vietos, tinka mažiems sklypams, nes pats sodinukas labai kompaktiškas, auga lėtai ir užaugęs siekia 1,5 m.  Tinka auginti ir balkone ar terasoje. Sodinimas: Sodinti saulėtoje arba pusiau pavėsingoje vietoje. Duobė kasama negili, žemė į kurią sodinamas augalas turi būti gerai išpurenta. Pasodinus būtina parišti, iš abiejų pusių su prilaikančiomis lazdel..

25.00€

Be PVM: 25.00€

Nauja
rating

Koloninė mini kriaušė Garden Pearl

Šios kriaušės ovalios geltonai-žalios spalvos. Vaisiai labai saldūs ir skanūs, sultingi. Koloninės kriaušės vainikas nesiplėčia, todėl augalas neužima daug vietos. Galima sodinti į žemę - sode arba auginti- terasoje ar balkone.Kriaušė yra atspari ligoms ir šalčiui. Auga iki dviejų metrų aukščio. Vaisiai prinoksta rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje, gali būti saugomi iki sausio mėn. ..

19.99€

Be PVM: 19.99€

Nauja
rating

Nykštukinė - koloninė slyva Imperial

Koloninė slyva Imperial yra vidutinio ankstyvumo slyvų veislė, brandinanti labai skanias mėlynas tvirtas ir sultingas slyvas. Slyvos sunoksta rugpjūčio pabaigoje, galima vartoti šviežias arba konservuoti. Vaismedžiai labai dekoratyvios koloninės formos, šoninės šakos auga ir stiebiasi pre kamieno, tuo sudarydamos puikią, neišsišakojusią,stulpo formą. Vaismedžiai siekia iki 2 m aukštį. Dera kasmet ir gausiai, veislė dalinai kryžmadulkė, tad galima auginti ir pavienius sodinukus, tačiau norint sulaukti gausesnio derliaus patar..

19.99€

Be PVM: 19.99€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)