UA-189053698-1

 Augalus pristatome per 1-3 d.d.

Prekės sodininkui

Prekės sodininkui

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
rating

2CM x 100M / Skiepijimo juosta

Skiepijimo juostelė- speciali unikali skiepijimo juostelė vaismedžių ir dekoratyvinių augalų skiepijimui akiavimui. Išsiskiria išskirtiniu tamprumu ir elastingumu, tinka netgi šakoms, kurios kreivos ir su nelygiu paviršiumi. Netrukdo augalo augimui ir vystymuisi, napažeidžia natūralių augimo procesų. Apsaugo skiepo vietą ir nepalieka jokių žymių.Juostos nereikia rišti taip kaip ji prikimba užsukant.. Nereikia nurišinėti, pati nukrenta nuo skiepo kai ateina tam reikiamas laikas. Rekomenduojama naudoti nepertempiant,  Eko..

5.99€

Be PVM: 5.99€

rating

Gardena sodininko rinkinys

  Vokiškas sodo įrankių rinkinys Gardena 4 in 1. Rinkinį sudaro:Gardena sekatorius su atraminiais ašmenimis 8754-20GARDENA klasikinis sekatorius su visomis geram sekatoriui privalomomis savybėmis - išties klasikinis įrankis.Šis įrankis galingas, šiuolaikiškas ir ergonomiškas, geriausiai tinkamas gėlėms ir jauniems ūgliams karpyti.Kampu pakreiptos pjaunamosios galvutės geležtės preciziškai išgaląstos ir padengtos nelimpančia danga.Ergonomiškos formos sekatoriaus rankenos puikiai guli rankoje. Dėl dviejų laikym..

29.00€

Be PVM: 29.00€

rating

Granuliuotos vaismedžių ir vaiskrūmių trąšos

Granuliuota vaismedžių ir vaiskrūmių trąša su mikroelementais, kurioje yra pagrindinių augalui reiklingų maistinių medžiagų: azoto, fosforo, kalio, magnio ir sieros, taip pat mikroelementų, tokių kaip boras, varis, geležis, manganas ir cinkas. Gausesnis derlius garantuotas!..

4.00€

Be PVM: 4.00€

rating

Plastkinis bortelis Palisada

Patentuota patogi elementų sujungimo sistema, jums leis formuoti vidinius ar išorinius lankus, vingius ar apskritimus. Puikiai tinka, vaismedžiams, vaiskrūmiams, įvairiems sodo augalams atskirti. Vejapjovės ratai gali judėti specialiu flanšu. Bortelius ypač lengva montuoti ir išmontuoti. Atsparūs šalčiui, UV spinduliams, bei drėgmei. Rinkinyje 8 borteliai (4.05m) Spalva R222...

14.00€

Be PVM: 14.00€

rating

Sekatorius tuosen

Aukštos kokybės plienas, termiškai apdoroti, padengti teflonu ašmenys, neslystanti rankena. Ašmenys prasilenkiantys. ..

6.99€

Be PVM: 6.99€

rating

Sodo įrankių rinkinys

4 dalių sodo įrankių rinkinį sudaro: Kastuvėlis, Kastuvėlis, Diurablis, Piktžolių ravėtuvas...

9.99€

Be PVM: 9.99€

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)